Wie zijn wij

Afspraak maken?

Bel (0416) 33 70 10
of vul het formulier in

Onze mensen

Ons team bestaat uit negen gedreven en gemotiveerde collega’s. Bij Accured krijg je vakkundige ondersteuning én een vast aanspreekpunt. Zo kun je altijd rekenen op professioneel advies, passend bij jouw persoonlijke situatie.
Eric van Dun AA
Accountant - Vennoot
e.v.dun@accured.nl
LinkedIn
Jean Pierre van Gulik AA, RB
Relatiebeheerder
jp.v.gulik@accured.nl
 
Mark van Keulen
Assistent accountant
m.v.keulen@accured.nl

Sylvia Jonkers
Assistent accountant
s.jonkers@accured.nl

Marleen Kemmeren -
van der Laan

Loonadministrateur
m.kemmeren@accured.nl
Pascale Kerkhof
Secretaresse
p.kerkhof@accured.nl

Rachel Coolen - Claessens
Secretaresse
r.coolen@accured.nl

mr. Michiel
van den Nieuwelaar FB

Fiscaal jurist
m.vd.nieuwelaar@accured.nl



Delen:
Ik wil:
Ik zoek informatie over:

Nieuwsbrief